Az ön kosara üres.
Acer Windows Home Core i9 16.0" IPS/WVA SSD GeForce RTX 4060
725 990 Ft
(571 645 Ft + ÁFA)

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
Válltáska/Kézitáska Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
Hátizsák Poliészter
Válltáska/Kézitáska Szövet
Az Acer laptopok tartós, megbízható és stílusos eszközök.
Mindegyik modell - felszereltségtől függetlenül - 3 év gyártói garanciával kapható.
Alapadatok:
Predator Helios Neo / 16" WQXGA 2560 x 1600 IPS LED 165Hz képfrissítéssel!, 16:10 képarány / Intel® Core™ i9-14900HX 24 Core / 16GB DDR5 / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / NVIDIA® GeForce® RTX™ 4060 8GB GDDR6 / Windows 11 Home
A Helios Neo a Predator család azon tagja, amely a legletisztultabb, legkülönlegesebb stílust képviseli, ráadásul vékony és nagyon könnyű. Ez azt jelenti, hogy mindössze 25,95 mm "vastag" és csupán 2,8 kg a súlya.
Készen áll a harcra, és alig várja, hogy belevethesse magát a csatákba: a Helios Neo készüléket felvérteztük mindennel, amire szükséged lesz a játékok során. Állig fel van fegyverkezve, NVIDIA® GeForce RTX™ 40 sorozatú grafikuskártya, 14. generációs Intel® Core™ i7 processzorokkal és az egyedi tervezésű hűtőrendszerrel, legújabb generációs AeroBlade™ 3D ventilátor technológiával.
| Felhasználás jellege |
|
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Operációs rendszer felár | Telepített operációs rendszerrel van |
| Processzor kategória | Szupergyors |
| Processzor típus | Intel Core i9-14900HX (36MB Cache, akár 5.80 GHz) |
| Kijelző méret | 16.0" |
| Kijelző felbontás | 2.5K WQXGA (2560x1600) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | IPS/WVA |
| Fényerő | 500 nit |
| Kijelző frekvencia | 165Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 16GB |
| Memória bővíthetőség | 16GB DDR5 -> 32GB DDR5 (+70.000 Ft) |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 1TB SSD |
| Háttértár bővíthetőség | Nincs |
| Grafikus vezérlő gyártó | nVidia |
| Grafikus vezérlő típus | nVidia GeForce RTX 4060 |
| Grafikus memória | 8GB grafikus memóriával |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Van |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Fekete/sötétszürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 2.8 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.