Az ön kosara üres.
Acer 27" IPS
49 990 Ft
(39 362 Ft + ÁFA)

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
| Típus | LED monitor |
| Gaming monitor | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 27 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 2560 x 1440 |
| Válaszidő | 4 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 100 Hz |
| Falra szerelhetőség | Igen (VESA 100 x 100 mm |
Tuner | |
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang | |
| Hangszóró | Van 2x 2W |
Kommunikációs csatornák | |
| Csatlakozók | HDMI DisplayPort Fejhallgató |
Méretek és fogyasztás | |
| Fogyasztás | 26.1 W |
További tulajdonságok | |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
| Állítható magasság | Nem |
| Dönthető | Igen, -5°/25° |
| Kijelző méret | 27" |
| Felbontás | 2560x1440 |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Csatlakozók |
|
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kamera | Nincs |
| Súly | 5.42 kg |