Az ön kosara üres.
Asus Windows Home 16.0" IPS/WVA SSD GeForce RTX 4060
624 990 Ft
(492 118 Ft + ÁFA)

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Válltáska/Kézitáska Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
Hátizsák Poliészter
Válltáska/Kézitáska Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
Windows 11 Home
További Copilot+ PC-élmények érkeznek! Ez ingyenes frissítéseket igényel, amik kb. 2024. november végétől állnak rendelkezésre. Az időzítés eszközönként és régiónként változik. További információk: aka.ms/copilotpluspc
AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 Processor 2.0GHz (36MB Cache, akár 5.1GHz, 12 cores, 24 Threads); AMD XDNA™ NPU akár 50TOPS
NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU (233 AI TOPs), 2420MHz* at 140W (2370MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost), 8GB GDDR6
AMD XDNA™ NPU akár 50TOPS
16-inch, 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, IPS-level, tükröződésmentes képernyő, sRGB:100%, Adobe:75.35%, Képfrissítés:165Hz, G-Sync, MUX Switch + NVIDIA® Advanced Optimus
8GB*2 LPDDR5X 7500 on board, Max. kapacitás :16GB
1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 2x M.2 PCIe
1 db 3,5 mm-es kombinált audio jack
1x HDMI 2.1 FRL
2x USB 3.2 Gen 2 A-típus
1 db 2. gen. USB 3.2 Type-C támogatott DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC
1 db RJ45 LAN port
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort™ (data speed up to 40Gbps)
Hátulról megvilágított Chiclet billentyűzet RGB
Touchpad
With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq
1080P FHD IR Kamera Windows Hello támogatással
Dolby Atmos hang
AI mikrofon zajszűrés
Hi-Res tanúsítvány
Support Microsoft Cortana near field/far field
Beépített Array mikrofon
2 hangszórós rendszer
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.)
90 Wh, 4S1P, 4-cellás Li-ion
Rectangle Conn, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal
Igen
2.20 Kg (4.85 lbs)
35.4 x 26.9 x 1.79 ~ 2.57 cm (13.94" x 10.59" x 0.70" ~ 1.01")
ENERGY STAR®
EPEAT Silver
BIOS rendszergazdai jelszó és felhasználó jelszóvédelem
Pluton Security Processor
Secured-core PC (Level 3)
McAfee® 30 days free trial
A mellékelt kiegészítők az adott ország és régió függyényében változhatnak. A részletekért érdeklődj a helyi ASUS kereskedőknél.
| Felhasználás jellege |
|
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Operációs rendszer felár | Telepített operációs rendszerrel van |
| Processzor kategória | Szupergyors |
| Kijelző méret | 16.0" |
| Kijelző felbontás | 2.5K WQXGA (2560x1600) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | IPS/WVA |
| Fényerő | 250 nit |
| Kijelző frekvencia | 165Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 16GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 1TB SSD |
| Háttértár bővíthetőség | Nincs |
| Grafikus vezérlő gyártó | nVidia |
| Grafikus vezérlő típus | nVidia GeForce RTX 4060 |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Van |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Fekete/sötétszürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 2.2 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.