Az ön kosara üres.
1 110 990 Ft
(874 795 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.11-én hétfőn 16:00 után átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 5 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| DELL PowerEdge R360 (16G) Szerver |
| DELL PowerEdge R360 (16G) Szerver | |
| Cikkszám: | 387408 |
| Típus: | Rack 1U, PowerEdge R360-es szerver 16. gen. |
| HD Bay: | 3.5" Chassis with up to 4 Hot Plug Hard Drives, Front PERC |
| Chipset: | Intel C262 |
| TPM: | Trusted Platform Module 2.0 V3 |
| CPU I.: | Intel Xeon E-2468 2.6G, 8C/16T, 24M Cache, Turbo, HT (65W) DDR5 |
| CPU II.: | - |
| Hűtőborda: | Heatsink |
| RAM 1.: | Opcióban |
| RAM 2.: | Opcióban |
| RAM DIMM: | 5600MT/s UDIMMs |
| BOSS: | Opcióban |
| BOSS SSD: | Opcióban |
| RAID vezérlő: | PERC H755 Controller Front |
| RAID config.: | Unconfigured RAID |
| SSD 1.: | |
| SSD 2.: | Opcióban |
| HDD 1.: | Opcióban |
| HDD 2.: | Opcióban |
| Internal: | - |
| Flex Bay: | - |
| Optical Drive: | No Internal Optical Drive |
| BIOS settings: | Power Saving BIOS Settings |
| Fan: | Standard Fan |
| PSU: | Dual, Hot-Plug, Power Supply, Redundant (1+1), 700W MM HLAC (ONLY FOR 200-240Vac) Titanium |
| Tápkábel: | C13 to C14, PDU Style, 10 AMP, 6.5 Feet (2m), Power Cord |
| PCIe slots: | Riser I/O kártyán |
| Riser (I/O): | Riser Config 0, No Riser (1x integrated slot Gen4 x8) |
| Remote (DRAC): | iDRAC9, Basic 16G |
| DRAC password: | iDRAC,Factory Generated Password, No OMQR |
| Base LAN: | Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| LAN 1GbE 1.: | Opcióban |
| LAN 1GbE 2.: | Opcióban |
| LAN 10Gb 1.: | - |
| LAN 10Gb 2.: | - |
| FC xGb 1.: | - |
| FC xGb 2.: | - |
| HBA: | Opcióban |
| Bezel: | Standard Bezel |
| Rack Sín: | ReadyRails Sliding Rails Without Cable Management Arm |
| Rack Arm: | - |
| GPU Install kit: | - |
| GPU: | - |
| VGA: | VGA |
| OS: | Opcióban |
| CAL User: | Opcióban |
| CAL Device: | Opcióban |
| CAL RDS: | Opcióban |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.