Az ön kosara üres.
1 612 990 Ft
(1 270 070 Ft + ÁFA)

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| DELL PowerEdge R760xs (16G) Szerver | |
| Cikkszám: | 378840 |
| Típus: | Rack 2U, PowerEdge R760xs-es szerver 16. gen. |
| HD Bay: | 2.5" Chassis with up to 8 Hard Drives (SAS/SATA), PERC11 |
| Chipset: | Intel C740 series |
| TPM: | Trusted Platform Module 2.0 V3 |
| CPU I.: | Intel Xeon SIlver 4410Y 2G, 12C/24T, 16GT/s, 30M Cache, Turbo, HT (150W) DDR5-4000 |
| CPU II.: | Opcióban |
| Hűtőborda: | Standard Heatsink |
| RAM 1.: | 16GB RDIMM, 5600MT/s, Single Rank |
| RAM 2.: | Opcióban |
| RAM DIMM: | 5600MT/s RDIMMs |
| BOSS: | Opcióban |
| BOSS SSD: | Opcióban |
| RAID vezérlő: | PERC H755 SAS Front |
| RAID config.: | Unconfigured RAID |
| SSD 1.: | 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-plug AG Drive, 1 DWPD |
| SSD 2.: | Opcióban |
| HDD 1.: | Opcióban |
| HDD 2.: | Opcióban |
| Internal: | - |
| Flex Bay: | - |
| Optical Drive: | No Internal Optical Drive |
| BIOS settings: | Power Saving BIOS Settings |
| Fan: | Standard Fan x5 |
| PSU: | Dual, (1+1)RDNT, Hot-Plug PSU, 700W MM HLAC (200-240V ONLY, not for 100-120V outlet) Titanium |
| Tápkábel: | C13 to C14, PDU Style, 10 AMP, 6.5 Feet (2m), Power Cord |
| PCIe slots: | Riser I/O kártyán |
| Riser (I/O): | Riser Config 0, No Riser, 1x16 + 1x8 (1 CPU), without OCP |
| Remote (DRAC): | iDRAC9, Enterprise 16G |
| DRAC password: | iDRAC,Factory Generated Password, No OMQR |
| Base LAN: | Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| LAN 1GbE 1.: | Opcióban |
| LAN 1GbE 2.: | Opcióban |
| LAN 10Gb 1.: | Opcióban |
| LAN 10Gb 2.: | Opcióban |
| FC xGb 1.: | Opcióban |
| FC xGb 2.: | Opcióban |
| HBA: | Opcióban |
| Bezel: | PowerEdge 2U Standard Bezel |
| Rack Sín: | ReadyRails Sliding Rails Without Cable Management Arm (B21) |
| Rack Arm: | Opcióban |
| GPU Install kit: | - |
| GPU: | - |
| VGA: | VGA |
| OS: | No Operating System |
| CAL User: | Opcióban |
| CAL Device: | Opcióban |
| CAL RDS: | Opcióban |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.