Az ön kosara üres.
685 990 Ft
(540 149 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.13-án szerdán átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| Mi a különbség a sima és helyszíni garancia között?Általános garancia ügyintézés esetén a meghibásodott készülékedet a garancialevélen található hivatalos Dell szervíz partner egyikéhez Neked kell eljuttatnod. A szervizelés időtartamát sok tényező befolyásolhatja, de amennyiben alkatrészhiány nem áll fenn, akár aznap, vagy pár napon belül javítani szokták a készülékeket. |
| Dell Pro Max 14 MC14250|U7 255H|16GB|512GB SSD Gen 4|Intel Arc|None|Ubuntu|FHD IR Cam & Mic|WLAN + BT|14" FHD+|Backlit Kb|4 Cell|100W |
| Base | Dell Pro Max 14 (MC14250) BTX Base |
| Chassis Options | Dell Pro Max 14 Bottom Door |
| All in one Solution | - |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 255H (24MB, 16 cores, 16 threads, up to 5.10 GHz Turbo, 28W) |
| Memory | 16GB: 1x16GB, DDR5, 7500 MT/s, LPCAMM, Dual Channel, non-ECC |
| Storage | 512GB, M.2 2230, Gen4 PCIe NVMe, SSD, Class 35 |
| 9th Hard Drive | - |
| Additional Hard Drive | - |
| Base Options | Intel® Core™ Ultra 7 255H Processor and Intel Integrated Graphics |
| Graphics | Intel® Arc™/Arc™ Pro GPU |
| PalmRest | Palmrest, No Security |
| Operating System | Ubuntu®Linux®24.04 LTS, 1-year Ubuntu Pro |
| CD ROM/DVD ROM | - |
| Camera | FHD+IR Camera, HDR |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth® 5.4 wireless card |
| Mobile Broadband | - |
| Display | 14" FHD+ LCD with 300 nits, Non-touch, FHD HDR IR Camera, Microphone, WLAN |
| Riser Card | - |
| Keyboard | Backlit Copilot key keyboard |
| Mouse | - |
| Accessories | - |
| Primary Battery | 4 cell, 72Whr, ExpressCharge™ Capable, standard battery |
| Power Supply | 100W AC adapter, USB Type C |
| Network Card | - |
| Ctl 1st | - |
| Cable | E5 Power Cord 1M for Europe |
| E-Star | ENERGY STAR Qualified |
| Processor Branding | Intel® Core™ Ultra 7 Processor Label |
| Advanced Software Support | - |
| Microsoft Application Software | No Microsoft Office License included (Fed and Premier, Exception Only) |
| Protect your new PC | No anti-virus software |
| Systems Management | Intel vPro Technology Disabled |
| Color Choice | - |
| Extended Service | ProSupport Next Business Day Onsite Service after remote diagnosis with HW-SW Support, 36 Month(s) |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.