Az ön kosara üres.
HP Tok/Sleeve Poliészter
6 990 Ft
(5 503 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.13-án szerdán átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| Hardverkompatibilitás | A legtöbb 14,1 hüvelykes laptoppal kompatibilis. |
| Szín | Fekete |
| Belső bélés anyaga | Poliészter |
| Zárórendszer | Cipzár |
| Rekeszek | Laptop |
| Külső zsebek | Kiegészítők; 1 gyors hozzáférést biztosító zseb |
| Kijelző mérete (képátló) | 14" |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | Az LDPE táska 100%-ban újrahasznosított műanyagot tartalmaz; Az akasztócímke 100%-ban újrahasznosított papírból készült; 100%-ban az óceánok tisztaságát fenyegető műanyagból |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 250 x 22 x 360 mm |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 250 x 22 x 360 mm |
| Tömeg | 0,32 kg |
| Csomag tömege | 0,37 kg |
| A doboz tartalma | HP Renew Business 14,1 hüvelykes laptoptok; Dokumentáció |
| Jótállás | Egyéves korlátozott garancia. |
| Szín | Fekete |
| Táska típusa | Tok/Sleeve |
| Maximális Notebook méret | 14.1" |
| Kiknek ajánljuk | Üzleti felhasználásra |
| Anyag | Poliészter |
| Súly | 0.32 kg |