Az ön kosara üres.
Lenovo Windows Home Ryzen 5 14.5" OLED SSD GeForce RTX 3050
542 990 Ft
(427 551 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.21-én csütörtökön 16:00 után átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.22-én pénteken átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
Válltáska/Kézitáska Szövet
Tok/Sleeve Poliészter
Tok/Sleeve Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
| PERFORMANCE | |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7640HS (6C / 12T, 4.3 / 5.0GHz, 6MB L2 / 16MB L3) |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6GB GDDR6, Boost Clock 1732MHz, TGP 95W |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Memory | 16GB Soldered LPDDR5x-6400 |
| Memory Slots | Memory soldered to systemboard, no slots |
| Max Memory | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Storage Support
| Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD up to 1TB |
| Storage Slot | Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slots |
| Card Reader | 4-in-1 Card Reader |
| Optical | None |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Speakers | Stereo speakers, 2W x2, Nahimic Audio |
| Camera | FHD 1080p with E-shutter |
| Microphone | 2x, Array |
| Battery | Integrated 73.6Wh |
| Power Adapter | 170W Slim Tip (3-pin) |
| Special Features | Legion Coldfront 5.0 cooling system |
| DESIGN | |
| Display | 14.5" WQXGA+ (2880x1800) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision® |
| Touchscreen | None |
| Color Calibration | Factory Color Calibration |
| Keyboard | White Backlit, Hungarian |
| Touchpad | Buttonless glass surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm (2.95 x 4.72 inches) |
| Case Color | Storm Grey |
| Surface Treatment | Anodizing |
| Case Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Dimensions (WxDxH)
| 327.49 x 250.62 x 17.9-21.29 mm (12.89 x 9.87 x 0.70-0.84 inches) |
| Weight
| Less than 1.75 kg (3.86 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operating System | Windows® 11 Home, Hungarian / English |
| Bundled Software | Office Trial |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | No Onboard Ethernet |
| WLAN + Bluetooth
| Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Standard Ports |
|
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 Enabled |
| Fingerprint Reader | Touch Style, Integrated in Power Button |
| Other Security | E-shutter |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 2-year, Courier or Carry-in |
| Included Upgrade | 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN) |
| ACCESSORIES | |
| Bundled Accessories
| None |
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications
|
|
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Felhasználás jellege |
|
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Operációs rendszer felár | Telepített operációs rendszerrel van |
| Processzor kategória | Szupergyors |
| Processzor típus | AMD Ryzen 5-7640HS (22MB Cache, akár 5.0 GHz) |
| Kijelző méret | 14.5" |
| Kijelző felbontás | 2.8K 2880x1620 vagy 2880x1800 vagy 2880x1920 |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | OLED |
| Fényerő | 400 nit |
| Kijelző frekvencia | 120Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 16GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 512GB SSD |
| Háttértár bővíthetőség |
|
| Grafikus vezérlő gyártó | nVidia |
| Grafikus vezérlő típus | nVidia GeForce RTX 3050 |
| Grafikus memória | 6GB grafikus memóriával |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Opcionális (Külön megvásárolható átalakítóval) |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Ezüst/világos szürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 1.75 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.