Az ön kosara üres.
Lenovo Win 11 Prof
398 990 Ft
(314 165 Ft + ÁFA)

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
| Processor
| Intel® Core™ i5-13400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.6GHz, E-core 1.8 / 3.3GHz, 20MB |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics 730 |
| Chipset | Intel® Q670 Chipset |
| Memory | 1x 16GB UDIMM DDR4-3200 |
| Memory Slots | Four DDR4 DIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory
| Up to 128GB DDR4-3200 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Value NVMe® Opal 2.0 |
| Storage Support
| Up to three drives, 1x 2.5"/3.5" HDD + 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD • 2.5" HDD up to 1TB each • 3.5" HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 2TB |
| Card Reader | 3-in-1 Card Reader |
| Optical | DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC897Q-CG codec |
| Speakers | 1Wx1 |
| Power Supply | 260W 90% |
| Keyboard | USB Traditional Keyboard, Black, Hungarian |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Optional Bay | None |
| Expansion Slots |
|
| Case Color | Black |
| Stand | None |
| Dust Filter | None |
| Form Factor | SFF (8.2L) |
| Dimensions (WxDxH)
| 92.5 x 297.7 x 339.5 mm (3.6 x 11.7 x 13.4 inches) |
| Weight
| Around 5.3 kg (11.7 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth
| Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.1, vPro® |
| Front Ports |
|
| Optional Front Ports (configured) | 1x card reader |
| Rear Ports |
|
| Optional Rear Ports (configured) | None |
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified |
| Fingerprint Reader | No fingerprint reader |
| Physical Locks |
|
| Smart Cable Clip | None |
| Chassis E-Lock | None |
| Chassis Intrusion Switch | None |
| MANAGEABILITY | |
| System Management | Non-vPro® |
| SERVICE | |
| Included Upgrade | 3Y Onsite upgrade |
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications |
|
| Mil-Spec Test | MIL-STD-810H military test passed (Low Pressure [Altitude], High Temperature, Low Temperature, Temperature Shock, Humidity, Sand and Dust, Vibration, Shock, Fungus, Solar Radiation, Contamination by Fluids, Salt Fog) |
| SOFTWARE | |
| Operating System | Windows® 11 Professional |
| Bundled Software | None |
| ACCESSORIES | |
| Bundled Accessories | None |
| Felhasználás jellege | Irodai, otthoni |
| Kivitel | SFF |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Processzor kategória | Multimédiás használatra |
| Súly | 5.3 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.