Az ön kosara üres.
Canyon Mikrofon
1 790 Ft
(1 409 Ft + ÁFA)

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
| Audio System Type | Headset |
| Destination | Cellular Phone PC Tablet |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Form Factor | Ear-bud |
| Mount Type | In-Ear |
| Audio Output Mode | Stereo |
| Headphones Technology | Dynamic |
| System Components | 2 Speakers |
| Microphone Form Factor | Built-in |
| Networking Type | Bluetooth Adapter |
| Networking Form Factor | Integrated |
| Networking Compliant Standards | Bluetooth 5.0 |
| Power Device Location | External |
| Battery Current Capacity | 45 mAh |
| Audio Controls | Music Calls |
| External Color | Black |
| Included Accessories | Charging Case |
| Cable Included | Charge Cable |
| Depth (mm) | 24 mm |
| Height (mm) | 28 mm |
| Width (mm) | 66 mm |
| Nominal Weight | 0.04 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.04 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.046 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 kg |
| Kategória | Fülhallgató |
| Mikrofon | Igen |
| Súly | 80 g |