Az ön kosara üres.
HP Nyomtató A4 Lézer Color
89 990 Ft
(70 858 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.22-én pénteken átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.25-én hétfőn átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
| Termék neve: | HP Color Laser 150nw Printer |
| Leírás: | HP Color Laser 150nw - Printer - colour - laser - A4/Legal - 600 x 600 dpi 4 ppm (colour) - up to 18 ppm - capacity: 150 sheets - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| EAN: | 0193015507128 |
| Gyártói garancia: | 12 hónap szerviz garancia |
| General | |
| Printer Type: | Workgroup printer - laser - colour |
| Number of Users: | 1-5 users |
| Localisation: | English, German, French, Italian, Spanish / Europe |
| Printer | |
| Print Speed: | Up to 19 ppm - B/W - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) Up to 18 ppm - B/W - A4 (210 x 297 mm) Up to 4 ppm - color (ISO) - A4 (210 x 297 mm) |
| Built-in Devices: | Status LCD |
| Connectivity Technology: | Wired |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| AirPrint Enabled: | Yes |
| Max Resolution (B&W): | 600 x 600 dpi |
| Max Resolution (Colour): | 600 x 600 dpi |
| PostScript Support: | Standard |
| Language Simulation: | SPL (Samsung Printer Language) |
| Printer Features: | Wireless Direct Print, Rendering Engine for Clean Page (ReCP) Technology, Mopria certified, Auto Power Off |
| Processor | |
| Processor: | 400 MHz |
| RAM | |
| RAM Installed (Max): | 64 MB / 64 MB (max) |
| Media Handling | |
| Media Type: | Envelopes, transparencies, labels, plain paper, cards, recycled paper, glossy paper |
| Media Size Class: | A4/Legal |
| Max Media Size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Min Media Size (Custom): | 76 mm x 127 mm |
| Max Media Size (Custom): | 216 mm x 356 mm |
| Media Sizes: | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm) |
| Media Weight: | 60 g/m² - 220 g/m² |
| Total Media Capacity: | 150 sheets |
| Output Trays Capacity: | 50 sheets |
| Duty Cycle | |
| Monthly Duty Cycle (max): | 20000 pages |
| Recommended Monthly Volume: | 100 - 500 pages |
| Networking | |
| Networking: | Print server |
| Expansion / Connectivity | |
| Connections: | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B 1 x LAN - RJ-45 |
| Miscellaneous | |
| Consumables Included: | 1 x toner cartridge (black) 1 x toner cartridge (cyan) 1 x toner cartridge (magenta) 1 x toner cartridge (yellow) |
| Features: | Mercury free |
| Compliant Standards: | Plug and Play, UL, cUL, GS, ANSI C63.4-2009, CECP, GB 9254-2008, EN 62479:2010, CNS 13438, LVD 2006/95/EC, GB 17625.1-2012, EN 61000-3-3:2013, CoC, EN 55024:2010, CISPR 22:2008, EN 61000-3-2:2014, IEC 60950-1:2005 + A1:2009 + A2:2013, ICES-003 issue 5, KN32, KN35, EN 55032:2012+AC:2013 Class A, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1-07 Second Edition 2014-10, IEC/EN 60825-1:2014 Class 1, CISPR 32:2012, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013 |
| Power | |
| Power Device: | Power supply - internal |
| Voltage Required: | AC 230V |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Power Consumption Operational: | 282 Watt |
| Power Consumption Stand by: | 27 Watt |
| Power Consumption Sleep: | 1 Watt |
| Software / System Requirements | |
| Software Included: | Drivers & Utilities |
| OS Required: | Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP Home Edition, Microsoft Windows XP Professional, Microsoft Windows XP 64-bit Edition, Microsoft Windows Server 2003, Apple MacOS X 10.3, Apple MacOS X 10.2.8, Apple MacOS X 10.4, Apple MacOS X 10.4 or later, Microsoft Windows Vista |
| Environmental Standards | |
| Blue Angel: | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support: | Limited warranty - 1 year |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature: | 10 °C |
| Max Operating Temperature: | 30 °C |
| Humidity Range Operating: | 10 - 80% (non-condensing) |
| Dimensions & Weight | |
| Width: | 38.2 cm |
| Depth: | 30.9 cm |
| Height: | 21.15 cm |
| Weight: | 10.04 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping): | 47.1 cm |
| Depth (Shipping): | 41.3 cm |
| Height (Shipping): | 30.5 cm |
| Weight (Shipping): | 12.52 kg |
A műszaki adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.
Kellékanyag: tonerek HP 117A: W2070A fekete; W2071A cián; W2072A sárga; W2073A magenta. W1120A - drum
| Funkcionalitás | Nyomtató |
| Papírméret | A4 |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Színkészlet | Színes |
| Csatlakozás |
|
| Fax modem | Nem |
| Súly | 2.6 kg |