Az ön kosara üres.
Lenovo 27" VA
45 990 Ft
(36 212 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár Azonnal átvehető átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 1 munkanap átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| Display Size | 27" |
| View Area | 597.9x336.3 mm |
| Panel | VA |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Pixel Pitch | 0.311x0.311 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 82 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Normal mode) / 16ms (Off mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 100Hz (Only for HDMI® input) |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Color Gamut | 72% NTSC |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | None |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 20.5W / 36W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt Stand |
| Case Color | Cloud Grey |
| Side Bezel Width | 1.8 mm |
| Dimensions with Stand (HxWxD) | 474.8x181.5x613.3 mm / 18.69x7.15x24.15 inches |
| Weight (Including Stand) | 4.4 kg / 9.7 lbs. |
| Mounting | Supports VESA mount 100mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny, Nano Support |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | None |
| Video Connector | 2x HDMI® 1.4, 1x VGA |
| Network Connectivity | None |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 3-year |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) |
| Ergonomic Certification | TÜV Rheinland® Eye Comfort, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), Eyesafe® Display 2.0 |
| Sync Technology | AMD FreeSync™ |
| Special Features |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows® 10, Windows 11 |
| ACCESSORIES | |
| Video Cables | HDMI® cable |
| Kijelző méret | 27" |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Panel típus | VA |
| Képarány | 16:9 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Csatlakozók |
|
| Beépített hangszóró | Nem |
| Kamera | Nincs |
| Súly | 4.4 kg |