Az ön kosara üres.
Targus Válltáska/Kézitáska Poliészter
18 590 Ft
(14 637 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.11-én hétfőn 16:00 után átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Features
Sokoldalú laptoptáska a technikai eszközök hordozásához; a tökéletes ingázáshoz
Dome Protection System; ütéscsillapító rétegek eloszlatják a laptopra és a tabletre nehezedő nyomást
Laptop- és tabletrekeszek
Többfunkciós kompatibilitás: 14”-15,6”-es laptopokhoz
Kényelmesen párnázott fogantyú és párnázott vállpánt
Cipzáras hálós zsebek és rekeszek az ésszerű rendszerezéshez
Bőrönd pánt
Általános jellemzők
| Típus | Aktatáska |
| Szín | Fekete |
| Maximális laptop kompatibilitás | 15.6 inch |
| Rögzítés | Gumírozott |
| Anyag | Poliészter |
Méretek
| Súly | 1 kg |
| Szín | Fekete |
| Táska típusa | Válltáska/Kézitáska |
| Maximális Notebook méret | 15.6" |
| Kiknek ajánljuk |
|
| Anyag | Poliészter |
| Súly | 1.24 kg |