Az ön kosara üres.
HP Mikrofon
23 090 Ft
(18 181 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.22-én pénteken átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.25-én hétfőn átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
A dinamikus hangszínszabályzó optimalizálja a hangminőséget, és automatikusan módosítja a beállításokat, ha zenehallgatáshoz vagy multimédia-lejátszáshoz kiváló minőségű hangra van igény.
Szélesebb körű csatlakoztatási lehetőségek az eszközeihez: USB Type-C®-kábel vezetékes USB-A-adapterrel számítógéphez és 3,5 mm-es csatlakozó mobil vagy táblagép csatlakoztatásához.
A könnyű, fém fejpánt strapabírást és kényelmes, testre szabható illeszkedést kínál.
Magas hanghűségű sztereó viselési lehetőség azoknak, akik még gazdagabb, még inkább magával ragadó élményre vágynak.
| Hardverkompatibilitás | A számítógépekkel USB–USB Type-C®-kábelen keresztül, mobileszközökhöz és táblagépekhez 3,5 mm-es audiocsatlakozón keresztül kompatibilis, valamint kompatibilis az USB Type-C®-szabványt támogató eszközökkel |
| Szín | Fekete |
| Impedancia | 32 ohm |
| Kábelhossz | 129,5 cm (beépített modul–headset); 90 cm (USB–beépített modul); 227 cm (USB–headset összesen) |
| Fejhallgató típusa | Fülre illeszkedő (sztereó) |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 10; macOS |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 155 x 32 x 178 mm |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 185 x 56 x 207 mm |
| Tömeg | 119 g (kábellel); 92 g (kábel nélkül) |
| Csomag tömege | 242 g |
| Minimális rendszerkövetelmények | USB Type-C®-port; 3,5 mm-es audiocsatlakozó |
| A doboz tartalma | Headset; USB Type-C®️-kábel; Felhasználói útmutató; USB Type-C®–USB Type-A-adapter |
| Jótállás | Poly normál kétéves korlátozott jótállás |
| Kategória | Fejhallgató |
| Mikrofon | Igen |