Az ön kosara üres.
HP Win 11 Prof AMD Ryzen AI Max+ 128GB 2TB SSD
2 403 990 Ft
(1 892 905 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.11-én hétfőn 16:00 után átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Z by HP Desktops
Asztali munkaállomások műszaki és kreatív szakemberek számára, akik nagy teljesítményt igényelnek a világ legnagyobb munkaterheléseihez.
Jellemzők
Chipset
| Chipset Manufacturer | AMD |
Network & Communication
| Ethernet Technology | 2.5 Gigabit Ethernet |
Storage
| Total Solid State Drive Capacity | 1 TB |
Controllers
| RAID Levels | 0, 1 |
| Controller Type | NVMe |
| RAID Supported | Yes |
Memory
| Error Checking | ECC |
| Maximum Memory Supported | 128 GB |
| Standard Memory | 128 GB |
| Memory Technology | LPDDR5X |
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
| 230 V AC | |
| Frequency | 60 Hz |
| 50 Hz |
Miscellaneous
| Environmentally Friendly | Yes |
| TCO Certified | Yes |
| Energy Efficiency Certification | China Energy Conservation Program (CECP) |
| Environmental Compliance | Waste Electrical and Electronic Equipment Directive (WEEE) |
| Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
Interfaces/Ports
| Total Number of USB Ports | 6 |
| Mini DisplayPort | Yes |
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | 1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps (Alt mode DisplayPort™ 2.1 with 15W output) |
| Number of Mini DisplayPort | 2 |
| Number of Thunderbolt 4 Ports | 2 |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.30 kg |
| Form Factor | Mini PC |
| Cooler Type | Air Cooler |
| Height | 85.5 mm |
| Width | 168 mm |
| Depth | 200 mm |
| Product Color | Black |
| Color Family | Black |
Processor
| Processor Speed | 3 GHz |
| Processor Type | Ryzen AI Max+ PRO |
| Processor Socket | Socket BGA-2077 |
| Processor Model | 395 |
| Processor Core | Hexadeca-core (16 Core) |
| Processor Manufacturer | AMD |
| Number of Processors Supported | 1 |
| Number of Processors Installed | 1 |
| Felhasználás jellege | Grafikus munkaállomás |
| Kivitel | Micro |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Processzor kategória | Szupergyors |
| Processzor típus | AMD Ryzen AI Max+ Pro-395 |
| Memória méret | 128GB |
| Memória bővíthetőség |
|
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 2TB SSD |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső optikai meghajtó (Külön megvásáro |
| USB portok száma | 8db |
| Monitor csatlakozó | Display Port |
| Súly | 2.3 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.