Az ön kosara üres.
10 990 Ft
(8 653 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár Azonnal átvehető átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 1 munkanap átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Hardver jellemzők | |
| Szabványok és protokollok | IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b |
| Dugalj típusa | EU, UK, US, AU |
| Csatlakozások | - |
| Gomb | WPS Button, Reset Button |
| Input Power | 100-240V~50/60Hz |
| Energiafelvétel | 7.3W(max power consumption) |
| Méretek (Sz x Mé x Ma) | 4.9 x 2.7 x 2.0 in (124 x 69 x 52 mm) |
| Antenna | 2 Internal Antennas |
Vezeték nélküli jellemzők | |
| Wi-Fi sztenderd | IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Frekvencia | 2.4GHz & 5GHz(11ac) |
| Adatátvitel | 5 GHz:Up to 867 Mbps 2.4 GHz:Up to 300 Mpbs |
| Working Modes | Range Extender |
| Vételi érzékenység | 5GHz: 11a 6Mbps:-91dBm@10% PER 11a 54Mbps: -74dBm@10% PER 11ac HT20 mcs8: -68dBm@10% PER 11ac HT40 mcs9: -63dBm@10% PER 11ac HT80 mcs9: -59dBm@10% PER 2.4GHz 11g 54M: -79dBm@10% PER 11n HT20 mcs7: -77dBm@10% PER 11n HT40 mcs7: -74dBm@10% PER |
| Vezeték nélküli módok | |
| Vezeték nélküli funkciók | Wireless Statistic Concurrent Mode boost both 2.4G/5G Wi-Fi band Access Control LED Control Domain Login Function |
| Vezeték nélküli biztonság | 64/128-bit WEP WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Átviteli teljesítmény | <17dBm(2.4GHz) <17dBm(5GHz) |
| Mesh Technology | EasyMesh |
Egyéb jellemzők | |
| Tanúsítványok | CE, FCC, RoHS |
| Csomagolás tartalma | ● AC1200 OneMesh Wi-Fi Range Extender RE300 ● Quick Installation Guide |
| Doboz mérete (Sz X Mé X Ma) | 6.2 x 4.0 x 3.5 in. (156.5 x 101.5 x 89 mm) |
| Rendszerkövetelmény | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, 8, 10, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. |
| Környezet | Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |