Az ön kosara üres.
Vestel 65" 3840 x 2160 (UHD) 16:9 IPS 500 cd/m² 194 W 178° 400 mm x 600 mm M6
153 990 Ft
(121 251 Ft + ÁFA)

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
Panel | |
| Screen Size | 65" |
| Backlight Type | Slim DLED |
| Brightness (typical) | 500 cd/m² |
| Native Resolution | 3840 x 2160 (16:9) - UHD |
| Contrast Ratio (typical) | 1200:1(typ.) |
| Dynamic Contrast Ratio | 50000:1 |
| Panel Life Time ( Min. ) | 50000 Hrs |
| Response Time (typical) | 8ms |
| Active Area (H x V) | 1428.48(H) × 803.52(V) |
| Viewing Angle | 178° Vert., 178° Hor. (89U/89D/89L/89R) @ CR>10 |
| Color Value | 1.07 G (8 bit + FRC) |
| Screen Treatment | 3H |
| Haze Level | 1% |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Orientation | Landscape / Portrait |
| Operation Hours | 24 / 7 |
| Area of Usage | Indoor |
Built-in System | |
| Mainboard Model | 17MB135VS |
Monitor Connectivity | |
| RGB Input | VGA(DE-15F) |
| RGB Output | N/A |
| Video Input | 4xHDMI2.0, 2xUSB2.0, USB2.0(Internal) |
| Video Output | HDMI2.0 |
| Audio Input | Line In L/R |
| Audio Output | Headphone, Optic SPDIF |
| External Control | RS232(DE-9F), Ethernet(RJ45), Service(RJ12) |
| External Sensor | RJ12 |
Mechanical | |
| Product Dimensions (WxDxH) | "1456 x 96 x 834 mm with OPS/SDM and handles '1456 x 74 x 834 mm without OPS/SDM and handles " |
| Package Dimensions (WxDxH) | 1650 x 190 x 997 |
| Product Weight | 24.4 kg |
| Package Weight | 31.25 kg |
| Vesa Mounting | 400 mm(W) x 600 mm(H) M6 |
Bezel Width | 10/10/10/14 mm |
| Environmental Conditions | |
| Operating Temperature | 0-40°C |
| Operating Humidity | 10-90% |
Power | |
| Power Supply | 110 VAC - 240 VAC - 50/60 Hz |
Power Consumption | |
| Typical | 194 W |
| Maximum | 220 W |
| Deep Standby | ≤0.5 W |
Features | |
| Main Features | Open Content Management Support, Scheduler, USB-Autoplay, Auto-Launch, HDMI-CEC, HDMI-Wakeup, Auto-switch on Failover, Panel Lock, OSD Rotation, NoSignalPowerOff, Screen Saver, Pixel shift, Scheduler, Videowall support, Remote control via LAN, Real Time Clock |
| Mechanical Features | Joystick, Rocker Switch, Detachable Power Cable, Dettachable Logo, Internal Usb Cover, 30-degrees Tilting Installation, Overlay Touch Kit Compatibility |
| Optional Features | SDM or OPS compatibility, Embedded IR, IR extender option |
| Speaker | 2x10 W |
| Kijelző méret | 65" |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Képarány | 16:9 |
| Panel típus | IPS |
| Beépített hangszóró | 2x10 W |
| Fényerő | 500 cd/m² |
| Átlagos energiafogyasztás | 194 W |
| Betekintési szög | 178° |
| VESA szabvány | 400 mm x 600 mm M6 |
| Súly | 24.4 kg |