Az ön kosara üres.
Dell Win 11 Prof Ryzen 5 16GB 512GB SSD
Termék változatok:
299 900 Ft
(236 141 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár Azonnal átvehető átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 1 munkanap átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| Mi a különbség a sima és helyszíni garancia között?Általános garancia ügyintézés esetén a meghibásodott készülékedet a garancialevélen található hivatalos Dell szervíz partner egyikéhez Neked kell eljuttatnod. A szervizelés időtartamát sok tényező befolyásolhatja, de amennyiben alkatrészhiány nem áll fenn, akár aznap, vagy pár napon belül javítani szokták a készülékeket. |
| Dell Pro Micro|AMD Ryzen 5 8500GE|16GB|512GB SSD|Windows 11 Pro|WLAN + BT|Kb|65W|TPM |
| Base | Dell Pro Micro QCM1255 |
| Chassis Options | Dell Pro Micro QCM1255 with 35W CPU |
| All in one Solution | |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 8500GE (6 cores, up to 5.0GHz) |
| Memory | 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC |
| Storage | 512 GB, SSD |
| 9th Hard Drive | |
| Additional Hard Drive | No Additional Hard Drive |
| Base Options | |
| Graphics | |
| PalmRest | |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| CD ROM/DVD ROM | |
| Camera | |
| Wireless | MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card, internal antenna |
| Mobile Broadband | |
| Display | |
| Riser Card | |
| Keyboard | Dell Wired Keyboard - KB216 - Black |
| Mouse | Dell Wired Mouse - MS116 - Black |
| Primary Battery | |
| Power Supply | 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4 |
| Network Card | |
| Ctl 1st | |
| Cable | System Power Cord |
| E-Star | ENERGY STAR Qualified |
| Processor Branding | |
| Advanced Software Support | Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled) |
| Microsoft Application Software | No Microsoft Office License included (Fed and Premier, Exception Only) |
| Protect your new PC | No anti-virus software |
| Felhasználás jellege | Irodai, otthoni |
| Kivitel | Micro |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Processzor kategória | Multimédiás használatra |
| Processzor típus | AMD Ryzen 5 |
| Memória méret | 16GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 512GB SSD |
| Háttértár bővíthetőség | 512GB SSD -> 1TB SSD (+30.000 Ft) |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső optikai meghajtó (Külön megvásáro |
| USB portok száma | 6db |
| Monitor csatlakozó |
|
| WLAN + Bluetooth | WLAN + Bluetooth |
| Periféria | Vezetékes egér és billentyűzet a csomagban |
| Súly | 2 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.