Az ön kosara üres.
Dell 21.5" IPS
29 990 Ft
(23 614 Ft + ÁFA)

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
Általános jellemzők
| Termékcsalád | Home & Office |
| Technológia | ComfortView Plus TUV Rheinland alacsony kekfeny-szintu tanusitvany |
| Energia fogyasztás | 11.7 W 20.7 W |
| Súly | 2.96 kg |
| Hosszúság | 211.8 mm |
| Szélesség | 492.86 mm |
| Magasság | 395.75 mm |
| Szín | Fekete |
Kijelző
| Átmérő | 21.5 inch |
| Kijelző technológiája | VA |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Anti-Glare |
| Válaszidő | 5 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178/178 ° |
| Jellemző kontraszt | 3000:1 |
| Pixelosztás | 0.2493 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 100 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
Csatlakozás
| Video portok | 1 x VGA 1 x HDMI |
Felszerelések
| Speciális funkciók | ComfortView Plus Eye Comfort technologia |
| Falra szerelés | 100 x 100 mm VESA |
| Csomag tartalma | 1 x HDMI kábel 1 x Tápkábel 1 x Monitor |
Ergonómia
| Dönthető | - 5° / 21° |
| Kijelző méret | 21.5" |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Csatlakozók |
|
| Beépített hangszóró | Nem |
| Kamera | Nincs |
| Súly | 2.96 kg |