Az ön kosara üres.
HP Hátizsák Poliészter
6 990 Ft
(5 503 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár Azonnal átvehető átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 1 munkanap átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| Hardverkompatibilitás | A legtöbb 16 hüvelyk képátlójú laptop elfér benne. |
| Szín | Odüsszeia szürke |
| Párnázás anyaga | EPE habszivacs |
| Belső bélés anyaga | 100% poliészter |
| Hordszíj | Párnázott; Váll; Kézikocsi |
| Zárórendszer | Cipzár |
| Rekeszek | Laptop; Dokumentum; Fő; Tartozékok |
| Külső zsebek | Kiegészítők; 1 gyors hozzáférést biztosító zseb; 1 vizespalack-/esernyőtartó zseb |
| Biztonsági funkciók | Párnázott laptopzseb |
| Szállítási funkciók | Bőröndfogantyú-bújtató; Párnázott hátlap; Párnázott, légáteresztő hálós panel |
| Műszaki jellemzők | Kábelbújtató |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | FSC-tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás; 60% felhasználás után újrahasznosított műanyag; Az LDPE táska 100%-ban újrahasznosított műanyagot tartalmaz; Az akasztócímke 100%-ban újrahasznosított papírból készült 1 2 |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 310 x 155 x 440 mm |
| Ajánlott maximális laptopméret (metrikus) | 400 x 270 x 30 mm |
| Laptop képátlója (metrikus) | 40,9 cm |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 310 x 155 x 440 mm |
| Tömeg | 570 g |
| A doboz tartalma | Hátizsák |
| Jótállás | HP hároméves korlátozott jótállás |
| Szín | Szürke |
| Táska típusa | Hátizsák |
| Maximális Notebook méret | 16.0" |
| Kiknek ajánljuk |
|
| Anyag | Poliészter |