Az ön kosara üres.
HP Win 11 Prof AMD Ryzen AI Max PRO-380 32GB 1TB SSD
957 990 Ft
(754 322 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.13-án szerdán átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Z by HP Desktops
Olyan munkafolyamatokkal birkózhat meg, amelyek korábban nem voltak lehetségesek a mini munkaállomásokon. Forradalmi teljesítményre képes ez a kompakt, következő generációs MI számítógép, amellyel minden korábbinál gyorsabban birkózhat meg az MI-vel gyorsított komplex projektekkel – egyszerre végezhet 3D tervezést és renderelhet nagy grafikus teljesítményt igénylő projekteket, vagy dolgozhat helyileg LLM-ekkel.
Az asztali számítógépes processzormagokkal ellátott AMD Ryzen™ AI Max PRO processzorral, a különálló grafikus kártyához hasonló teljesítményt nyújtó integrált grafikus vezérlővel, az egyesített memóriával, és a memória GPU-hoz való hozzárendelési lehetőségével rendelkező mini munkaállomásokon nagy teljesítményt igénylő, új munkafolyamatokat végezhet helyileg.
A kompakt Z2 Mini segítségével kialakíthatja az Ön számára ideális elrendezést. Elhelyezheti az íróasztalon, felszerelheti monitor mögé vagy az asztal alá is rögzítheti. Ez a belső tápegységgel rendelkező számítógép tökéletesen elfér egy rackben, és kis mérete megengedi akár 5 egység elhelyezését is egy 4U méretű rackben.
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzorcsalád | AMD Ryzen™ AI Max PRO processzor |
| Processzor | AMD Ryzen™ AI Max PRO 380 (akár 4.9 GHz-es megnövelt órajel, 16 MB L3 gyorsítótár, 6 mag, 12 szál) |
| Neurális feldolgozó egység | AMD Ryzen™ AI (50 NPU TOPS) |
| Helyigény | Mini |
| Grafikus vezérlő (integrált) | AMD Radeon™ 8040S grafikus kártya |
| Memória | 32 GB LPDDR5x-8533 MT/s (alaplapi) Akár 8533 MT/s átviteli sebesség. |
| Belső tárolás | 1 TB-os PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| Bővítőhelyek | 2 M.2 2280 PCIe 4 x4; 1 M.2 2230 WLAN esetén |
| Portok | 1 USB Type-C®, 10 Gb/s jelátviteli sebesség (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1); 1 kombinált fejhallgató-/mikrofoncsatlakozó; 1 USB Type-A 10 Gb/s jelátviteli sebesség (1 töltéshez) |
| I/O-portok helye | Oldalsó nézet |
| Hálózati csatoló | Realtek RTL8125BPH-CG GbE |
| Hang | Realtek ALC3205-VA2-CG, 2,0 W-os belső monó hangszóró |
| Tápellátás | 300 W-os belső tápegység, akár 92%-os hatásfokú, aktív PFC |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | Csomagban is elérhető; 10% IT-berendezésekből származó zárt láncú műanyag; Termék szénlábnyom; Legalább 65%-ban fogyasztói felhasználás után újrahasznosított műanyagot tartalmaz; Legalább 20%-ban ipari felhasználás után újrahasznosított acélt tartalmaz; A rendszer QR-kóddal ellátott élményt nyújt, amellyel a felhasználó hozzáférhet egy termékportálhoz – 2025 decemberétől ez termékjellemzők kiemelésével, fenntarthatósági információkkal, első lépések útmutatóival, valamint közvetlen beállítási és támogatási lehetőségekkel egészül ki; Az ügyfelek számára elérhető új energiafogyasztási kezelőpult mutatja az éppen aktuális a szén-dioxid-felhasználást, beleértve a szénlábnyom csökkentése érdekében javasolt műveleteket a felhasználók részére. |
A műszaki adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.
| Felhasználás jellege | Irodai, otthoni |
| Kivitel | Micro |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Processzor kategória | Szupergyors |
| Processzor típus | AMD Ryzen AI Max PRO-380 |
| Memória méret | 32GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 1TB SSD |
| Háttértár bővíthetőség |
|
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső optikai meghajtó (Külön megvásáro |
| USB portok száma | 8db |
| Monitor csatlakozó | Display Port |
| WLAN + Bluetooth | Nincs |
| Periféria | Egeret és billentyűzetet nem tartalmaz |
| Súly | 2.3 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.