Az ön kosara üres.
Lenovo 27" VA
64 900 Ft
(51 102 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár Azonnal átvehető átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 1 munkanap átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7x335.7 mm |
| Panel | Vertical Alignment |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560x1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331x0.2331 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 108.8 dpi |
| View Angle (H / V) | 160° / 178° |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3 ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 48Hz - 180Hz |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | 1500R |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | 3Wx2 |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 26W / 65W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 2.0 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100mm |
| ThinkCentre M Series Support | None |
| Pen | Pen Not Supported |
| Dimensions (WxDxH)
|
|
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 789 x 162 x 463 mm (31.06 x 6.38 x 18.23 inches) |
| Weight
|
|
| Packaging Weight |
|
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | None |
| Video Connector | 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR3) |
| Network Connectivity | None |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 3-year |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-F) |
| Ergonomic Certification | TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort, Eyesafe® Display 2.0 |
| Sync Technology | AMD FreeSync™, VESA Adaptive Sync |
| Special Features |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows® 10, Windows 11 |
| ACCESSORIES | |
| Video Cables | DP cable |
| MODEL INFORMATION | |
| Model | 67C6GAC2EU |
| Kijelző méret | 27" |
| Felbontás | 2560x1440 |
| Panel típus | VA |
| Képarány | 16:9 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Csatlakozók |
|
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kamera | Nincs |