Az ön kosara üres.
Lenovo Ryzen 5 16GB 512GB SSD
230 990 Ft
(181 881 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.11-én hétfőn 16:00 után átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| Processor | AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3) |
| AI PC Category | Non-AI PC |
| NPU | None |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Memory | 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Memory Slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Max Storage Support
| Up to three drives, 1x 3.5" HDD + 2x M.2 SSD • 3.5" HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 1TB each To install a HDD storage, 3.5'' HDD screw and grommet kit is needed. |
| Card Reader | No Card Reader |
| Optical | None |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623 codec |
| Speakers | 1Wx1 |
| Power Supply | 200W 90% |
| DESIGN | |
| Keyboard | USB, Calliope, Black, Hungarian |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Expansion Slots | One PCIe® 4.0 x16, low-profile, length ≤ 155mm, height ≤ 70mm Three M.2 slots (one for WLAN, two for SSD) |
| Case Color | Raven Black |
| Stand | None |
| Pen | Pen Not Supported |
| Form Factor | SFF (8.2L) |
| Dimensions (WxDxH) | 89 x 274.8 x 336 mm (3.5 x 10.83 x 13.24 inches) |
| Weight | Around 4.33 kg (9.55 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | None |
| WWAN | WWAN Not Supported |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Front Ports |
|
| Rear Ports
|
|
| Optional Rear Ports (configured) | None |
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Fingerprint Reader | No fingerprint reader |
| Physical Locks | Kensington Security Slot™ |
| Smart Cable Clip | None |
| Chassis Intrusion Switch | Chassis Intrusion Switch |
| Additional Security | None |
| MANAGEABILITY | |
| System Management | Non-DASH |
| SERVICE | |
| Warranty | 3-year |
| Included Upgrade | None |
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | None |
| Bundled Software | None |
| Felhasználás jellege | Irodai, otthoni |
| Kivitel | SFF |
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
| Processzor kategória | Multimédiás használatra |
| Processzor típus | AMD Ryzen 5 |
| Memória méret | 16GB |
| Memória bővíthetőség |
|
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 512GB SSD |
| Háttértár bővíthetőség | Bővíthető HDD meghajtóval (3.5") |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső optikai meghajtó (Külön megvásáro |
| USB portok száma | 7db |
| Monitor csatlakozó |
|
| WLAN + Bluetooth | Nincs |
| Periféria | Vezetékes egér és billentyűzet a csomagban |
| Súly | 4.33 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.