Az ön kosara üres.
339 990 Ft
(267 708 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.13-án szerdán átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| Mi a különbség a sima és helyszíni garancia között?Általános garancia ügyintézés esetén a meghibásodott készülékedet a garancialevélen található hivatalos Dell szervíz partner egyikéhez Neked kell eljuttatnod. A szervizelés időtartamát sok tényező befolyásolhatja, de amennyiben alkatrészhiány nem áll fenn, akár aznap, vagy pár napon belül javítani szokták a készülékeket. |
| Dell Pro 16 PC16250/C3 100U/8GB/512GB SSD/16.0" FHD+/Integrated/FgrPr & SmtCd/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/Ubuntu/vPro |
| Processor | Intel Core 3 100U (6C, up to 4.7 GHz) |
| Memory | 8GB (1x8GB) 5600MT/s DDR5 |
| Hard Drive | 512GB SSD PCIe M.2 |
| Add Hard Drive | - |
| Display | 16.0" FHD+ (1920X1200) AntiGlare 300nits |
| Graphics | Integrated |
| PalmRest | Fingerprint and Smart Card |
| Riser | - |
| AIO Solution | - |
| Camera & Mic | FHD RGB Cam and Mic |
| Optical Drive | -- |
| Wireless | Intel Dual Band Wireless AX211 Wi-Fi 6/6E + Bluetooth |
| WWAN | - |
| NIC | - |
| Raid Level | - |
| Controller | - |
| DRAC | - |
| Keyboard | Backlit Keyboard |
| Mouse | - |
| Battery | 3 Cell |
| Power Supply | 65W |
| Cable | Power Cord |
| Operating System | - |
| OS Media | - |
| Antivirus | McAfee Business Protection 1-year |
| DDPE | - |
| Microsoft Software | Microsoft Office Trial |
| vPro | Intel vPro |
| Service | 3Y ProSpt |
| Colour | Magnetite |
| Box weight | 3,40 |
| Box dimensions | 52.1 X 30.8 X 6.4 |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.