Az ön kosara üres.
18 990 Ft
(14 952 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár Azonnal átvehető átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 1 munkanap átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 783 15 45
Munkanapokon 9-17
| Termék neve: | HP 106A Black Original Laser Toner Cartridge |
| Leírás: | HP 106A - Black - original - toner cartridge (W1106A) - for Laser 107, MFP 135, MFP 137 |
| EAN: | 0193424172702 |
| Gyártói garancia: | 12 hónap szerviz garancia |
| General | |
| Dimensions (WxDxH) / Weight: | 690 g |
| Shipping Width: | 36.3 cm |
| Shipping Depth: | 13.7 cm |
| Shipping Height: | 9.8 cm |
| Shipping Weight: | 1.3 kg |
| Consumable | |
| Consumable Type: | Toner cartridge |
| Printing Technology: | Laser |
| Colour: | Black |
| Included Qty: | 1-pack |
| Yield: | Up to 1000 pages ISO/IEC 19752 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with: | HP Laser 107a, 107r, 107w, MFP 135a, MFP 135ag, MFP 135r, MFP 135w, MFP 135wg, MFP 137fnw, MFP 137fwg |
A műszaki adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.