Az ön kosara üres.
473 990 Ft
(373 220 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.11-én hétfőn 16:00 után átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
| Mi a különbség a sima és helyszíni garancia között?Általános garancia ügyintézés esetén a meghibásodott készülékedet a garancialevélen található hivatalos Dell szervíz partner egyikéhez Neked kell eljuttatnod. A szervizelés időtartamát sok tényező befolyásolhatja, de amennyiben alkatrészhiány nem áll fenn, akár aznap, vagy pár napon belül javítani szokták a készülékeket. |
| Dell Pro 14 Plus PB14255|AMD Ryzen AI 5 PRO 340|16GB|512GB SSD|FgrPr & SmtCd|W11 Pro|FHD IR Cam & Mic|WLAN + BT|14.0" FHD+|Backlit Kb|3 Cell |
| Base | Dell Pro 14 Plus BTX Base (PB14255) |
| Chassis Options | No WWAN (WLAN only) Tray, RJ45 DASH, Clamshell |
| All in one Solution | - |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 5 PRO 340 Processor (22 MB cache, 6 cores, 12 threads, up to 4.8 GHz, 50 TOPS NPU) |
| Memory | 16 GB: LPDDR5, 7500 MT/s, dual-channel (onboard) |
| Storage | 512 GB SSD |
| 9th Hard Drive | - |
| Additional Hard Drive | - |
| Base Options | AMD Ryzen™ AI 5 PRO 340 Processor, 16GB LPDDR5x memory, AMD Radeon™ 840M graphics |
| Graphics | - |
| PalmRest | Fingerprint Reader, Smart Card Reader, RJ45 |
| Operating System | Windows 11 Pro, Copilot+ PC |
| CD ROM/DVD ROM | - |
| Camera | FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Wireless | Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, Bluetooth® 5.4 wireless card |
| Mobile Broadband | No Mobile Broadband Card |
| Display | 14", Non-Touch, FHD+, IPS, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, FHD IR Cam |
| Riser Card | - |
| Keyboard | Backlit Copilot key keyboard |
| Mouse | - |
| Accessories | - |
| Primary Battery | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable |
| Power Supply | 65W AC adapter, USB Type-C |
| Network Card | - |
| Ctl 1st | - |
| Cable | E4 Power Cord 1M for UK |
| E-Star | ENERGY STAR Qualified |
| Processor Branding | - |
| Advanced Software Support | - |
| Microsoft Application Software | Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Protect your new PC | McAfee® Business Protection 1-year (Do not use for Dell Direct.Use for distribution only) |
| Systems Management | - |
| Color Choice | - |
| Extended Service | ProSupport and Next Business Day Onsite Service Extension 36 Months |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.