Az ön kosara üres.
Lenovo NoOS Core 5 / Ultra 5 14.0" IPS/WVA SSD Intel Graphics
442 990 Ft
(348 811 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.11-én hétfőn 16:00 után átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Válltáska/Kézitáska Szövet
Tok/Sleeve Poliészter
Tok/Sleeve Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
| Processor | Intel® Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| AI PC Category | AI PC |
| NPU | Integrated Intel® AI Boost, up to 12 TOPS |
| Graphics | Integrated Intel® Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Memory | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Memory Slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Storage Slot | One M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot |
| Max Storage Support | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Card Reader | None |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Speakers | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos® |
| Microphone | 2x, Array |
| Camera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Battery | 57Wh |
| Power Adapter | 65W USB-C® (3-pin) |
| DESIGN | |
| Display | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5 |
| Touchscreen | None |
| Screen-to-Body Ratio | 85.5% |
| Pen | Pen Not Supported |
| Keyboard | Backlit, Hungarian |
| Dimensions (WxDxH)
| 313.7 x 226 x 11.39/17.31 (front/rear), 22.9 (maximum) mm; 12.35 x 8.90 x 0.45/0.68 (front/rear), 0.90 (maximum) inches |
| Weight | Starting at 1.38 kg (3.05 lbs) |
| Case Color | Black |
| Case Material | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| SOFTWARE | |
| Operating System | None |
| Bundled Software | None |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | WWAN Upgradable to 4G |
| SIM Card | None |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| NFC | None |
| Standard Ports |
|
| Optional Ports (configured) |
|
| Docking | Various docking solutions supported via Thunderbolt™ or USB-C®. For more compatible docking solutions, please visit Docking for ThinkPad L14 Gen 6 (Intel) |
| SECURITY & PRIVACY | |
| ThinkShield | ThinkShield is a comprehensive security solution that encompasses hardware, software, and supply chain components. For more detials, visit here |
| Security Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Physical Locks | Kensington® Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Smart Card Reader | Smart Card Reader |
| Fingerprint Reader | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Other Security |
|
| MANAGEABILITY | |
| System Management | Non-vPro® |
| SERVICE | |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| ACCESSORIES | |
| Bundled Accessories | None |
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications |
|
| Mil-Spec Test | MIL-STD-810H military test passed |
| Other Certifications | - |
| MODEL INFORMATION | |
| Model | 21S6003JHV |
| Felhasználás jellege | Üzleti |
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
| Operációs rendszer felár | Windows 11 Prof telepítve (+47.500 Ft) |
| Processzor kategória | Multimédiás használatra |
| Processzor típus | Intel Core 5 / Ultra 5 |
| Kijelző méret | 14.0" |
| Kijelző felbontás | FullHD (1920x1080) vagy WUXGA (1920x1200) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | IPS/WVA |
| Fényerő | 400 nit |
| Kijelző frekvencia | 60Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 16GB |
| Memória bővíthetőség |
|
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 512GB SSD |
| Háttértár bővíthetőség |
|
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Van |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Fekete/sötétszürke |
| WWAN | WWAN előkészítés |
| Súly | 1.38 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.