Az ön kosara üres.
Lenovo NoOS Ryzen 5 15.6" TN SSD Radeon 610M
179 900 Ft
(141 653 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár Azonnal átvehető átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 1 munkanap átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Válltáska/Kézitáska Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
Hátizsák Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
Hátizsák Szövet
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 610M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Memory | 16GB Soldered LPDDR5-5500 |
| Memory Slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max Memory | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Storage | 256GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Storage Slot | One M.2 2242 PCIe® 3.0 x2 slot |
| Max Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Optical | None |
| Card Reader | None |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Speakers | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio™ |
| Microphone | 2x, Array |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Battery | 38Wh |
| Power Adapter | 65W Round Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Display | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare |
| Touchscreen | None |
| Screen-to-Body Ratio | 87% |
| Pen | Pen Not Supported |
| Keyboard | Non-backlit, Hungarian |
| Touchpad | Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 62 x 104 mm (2.44 x 4.09 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm (14.14 x 9.28 x 0.78 inches) |
| Weight | Less than 1.63 kg (3.59 lbs) |
| Case Color | Business Black |
| Case Material | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Surface Treatment | Texture |
| SOFTWARE | |
| Operating System | None |
| Bundled Software | None |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| Standard Ports |
|
| Docking | Various docking solutions supported via USB-C®. For more compatible docking solutions, please visit Docking for Lenovo® V15 G4 AMN |
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 Enabled |
| Physical Locks | Kensington® Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Fingerprint Reader | None |
| Other Security | Camera privacy shutter |
| SERVICE | |
| Warranty | 3Y Courier/Carry In |
| ACCESSORIES | |
| Bundled Accessories | None |
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications |
|
| Mil-Spec Test | MIL-STD-810H military test passed |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| MODEL INFORMATION | |
| Model | 82YU00YNHV |
| Felhasználás jellege |
|
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
| Operációs rendszer felár |
|
| Processzor kategória | Multimédiás használatra |
| Processzor típus | AMD Ryzen 5 |
| Kijelző méret | 15.6" |
| Kijelző felbontás | FullHD (1920x1080) vagy WUXGA (1920x1200) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | TN |
| Fényerő | 250 nit |
| Kijelző frekvencia | 60Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 16GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 256GB SSD |
| Háttértár bővíthetőség | 256GB SSD -> 512GB SSD (+20.000 Ft) |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon 610M |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Van |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Fekete/sötétszürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 1.65 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.