Az ön kosara üres.
Lenovo Windows Pro Qualcomm Snapdragon 14.0" IPS/WVA SSD Qualcomm Adreno
549 900 Ft
(432 992 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár Azonnal átvehető átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 1 munkanap átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Válltáska/Kézitáska Szövet
Tok/Sleeve Poliészter
Tok/Sleeve Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
| PERFORMANCE | |
| Processor | Snapdragon® X Elite X1E-78-100, 12C, Max Turbo up to 3.4GHz (12-core), 42MB |
| AI PC Category | Copilot+ PC |
| NPU | Integrated Qualcomm® Hexagon™ NPU, up to 45 TOPS |
| Graphics | Integrated Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Chipset | Qualcomm® SoC Platform |
| Memory | 32GB Soldered LPDDR5x-8448 |
| Memory Slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max Memory | 32GB soldered memory, not upgradable |
| Storage | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Storage Support
| One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Storage Slot | One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot |
| Card Reader | None |
| Optical | None |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Qualcomm® WCD9385 codec |
| Speakers | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Camera | FHD 1080p + IR Discrete with Privacy Shutter, MIPI, Always On Computer Vision |
| Microphone | 2x, Array |
| Battery | Integrated 58Wh |
| Power Adapter | 65W USB-C® Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Display
| 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5, Touch |
| Touchscreen | On-cell, 10-point Multi-touch |
| Keyboard | Backlit, Hungarian |
| Case Color | Black |
| Case Material | CFRP (Top), Aluminium (Bottom) |
| Dimensions (WxDxH)
| 313.6 x 219.4 x 16.9 mm (12.35 x 8.64 x 0.67 inches) |
| Weight
| Starting at 1.24 kg (2.72 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operating System | Windows® 11 Pro (on ARM), Hungarian / English |
| Bundled Software | None |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet
| No Onboard Ethernet |
| WLAN + Bluetooth
| Qualcomm® Wi-Fi® 7 NCM825A, 802.11be 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | None |
| SIM Card | None |
| NFC | None |
| Standard Ports |
|
| Optional Ports (configured) | None |
| Docking | Various docking solutions supported via Thunderbolt™ / USB-C®. For more compatible docking solutions, please visit Docking for ThinkPad® T14s Gen 6 (Snapdragon®) |
| SECURITY & PRIVACY | |
| Smart Card Reader | None |
| Security Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Fingerprint Reader | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Physical Locks | Kensington® Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm |
| Other Security |
|
| SERVICE | |
| Base Warranty | 3-year, Courier or Carry-in |
| ACCESSORIES | |
| Bundled Accessories
| None |
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications
|
|
| Other Certifications | Eyesafe® Certified 2.0 |
| Mil-Spec Test | MIL-STD-810H military test passed |
| Felhasználás jellege | Üzleti |
| Operációs rendszer | Windows 11 Professional |
| Operációs rendszer felár | Telepített operációs rendszerrel van |
| Processzor kategória | Szupergyors |
| Processzor típus | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E 78 100 (42MB Cach |
| Kijelző méret | 14.0" |
| Kijelző felbontás | FullHD (1920x1080) vagy WUXGA (1920x1200) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | IPS/WVA |
| Fényerő | 400 nit |
| Kijelző frekvencia | 60Hz |
| Érintőképernyő | 10-point Multi-touch |
| Memória méret | 32GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 1TB SSD |
| Háttértár bővíthetőség | Nincs |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel |
| Grafikus vezérlő típus | Qualcomm Adreno |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Opcionális (Külön megvásárolható átalakítóval) |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Fekete/sötétszürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 1.24 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.