Az ön kosara üres.
Dell Windows Pro Ryzen 3 14.0" IPS/WVA SSD AMD Radeon
371 990 Ft
(292 905 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.11-én hétfőn 16:00 után átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Válltáska/Kézitáska Szövet
Tok/Sleeve Poliészter
Tok/Sleeve Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
| Mi a különbség a sima és helyszíni garancia között?Általános garancia ügyintézés esetén a meghibásodott készülékedet a garancialevélen található hivatalos Dell szervíz partner egyikéhez Neked kell eljuttatnod. A szervizelés időtartamát sok tényező befolyásolhatja, de amennyiben alkatrészhiány nem áll fenn, akár aznap, vagy pár napon belül javítani szokták a készülékeket. |
| Dell Pro 14|AMD Ryzen 3 210|8GB|512GB SSD|FgrPr|W11 Pro|FHD Cam & Mic|WLAN + BT|14.0" FHD+|Backlit Kb|3 Cell|65W |
| Base | Dell Pro 14 BTX Base |
| Chassis Options | Magnetite color, textured finish |
| All in one Solution | |
| Processor | AMD Ryzen™ 3 210 Processor (12 MB cache, 4 cores, 8 threads, up to 4.7 GHz) |
| Memory | 8 GB: 1 x 8 GB, DDR5, 5600 MT/s |
| Storage | 512 GB, SSD |
| 9th Hard Drive | |
| Additional Hard Drive | |
| Base Options | AMD Ryzen™ 3 210 Processor with AMD Radeon™ 740M graphics |
| Graphics | |
| PalmRest | Fingerprint Reader |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| CD ROM/DVD ROM | |
| Camera | FHD HDR RGB Camera, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Wireless | MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card |
| Mobile Broadband | No Mobile Broadband Card |
| Display | 14", Non-Touch, FHD+, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, FHD Cam |
| Riser Card | |
| Keyboard | Backlit Copilot key keyboard |
| Mouse | |
| Primary Battery | 3-cell, 45 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable |
| Power Supply | 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4 |
| Network Card | |
| Ctl 1st | |
| Cable | E4 Power Cord 1M |
| E-Star | ENERGY STAR Qualified |
| Processor Branding | |
| Advanced Software Support | |
| Microsoft Application Software | No Microsoft Office License included (Fed and Premier, Exception Only) |
| Protect your new PC | McAfee® Business Protection 1-year |
| Felhasználás jellege |
|
| Operációs rendszer | Windows 11 Professional |
| Operációs rendszer felár | Telepített operációs rendszerrel van |
| Processzor kategória | Általános használatra |
| Processzor típus | AMD Ryzen 3 |
| Kijelző méret | 14.0" |
| Kijelző felbontás | FullHD (1920x1080) vagy WUXGA (1920x1200) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | IPS/WVA |
| Fényerő | 300 nit |
| Kijelző frekvencia | 60Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 8GB |
| Memória bővíthetőség |
|
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 512GB SSD |
| Háttértár bővíthetőség | 512GB SSD -> 1TB SSD (+30.000 Ft) |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Van |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Fekete/sötétszürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 1.35 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.