Az ön kosara üres.
Dell NoOS Core 5 / Ultra 5 16.0" IPS/WVA SSD Intel Graphics
Termék változatok:
353 990 Ft
(278 732 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár 2026.05.11-én hétfőn 16:00 után átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 2026.05.12-én kedden átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Válltáska/Kézitáska Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
Hátizsák Poliészter
Válltáska/Kézitáska Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
| Mi a különbség a sima és helyszíni garancia között?Általános garancia ügyintézés esetén a meghibásodott készülékedet a garancialevélen található hivatalos Dell szervíz partner egyikéhez Neked kell eljuttatnod. A szervizelés időtartamát sok tényező befolyásolhatja, de amennyiben alkatrészhiány nem áll fenn, akár aznap, vagy pár napon belül javítani szokták a készülékeket. |
| Dell Pro 16|C5 120U|8GB|512GB SSD|FgrPr & SmtCd|Ubuntu|FHD IR Cam & Mic|WLAN + BT|16.0" FHD+|Backlit Kb|3 Cell|vPro |
| Base | Dell Pro 16 (PC16250) BTX Base |
| Chassis Options | Magnetite color, textured finish |
| All in one Solution | - |
| Processor | Intel® Core™ 5 120U (10 cores, up to 5.0 GHz) |
| Memory | 8 GB: 1 x 8 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel® Core™ processors) |
| Storage | 512 GB SSD |
| 9th Hard Drive | - |
| Additional Hard Drive | - |
| Base Options | Integrated Intel® graphics for Intel® Core™ 5 120U processor |
| Graphics | - |
| PalmRest | Fingerprint Reader, Smart Card Reader, Control Vault 3+, vPro® |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| CD ROM/DVD ROM | - |
| Camera | FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 6E (6 where 6E unavailable) AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 wireless card |
| Mobile Broadband | No Mobile Broadband Card |
| Display | 16", Non-Touch, FHD+, IPS, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, FHD IR Cam |
| Riser Card | - |
| Keyboard | Backlit Copilot key keyboard with numeric keypad |
| Mouse | - |
| Accessories | - |
| Primary Battery | 3-cell, 45 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable |
| Power Supply | 65W AC adapter, USB Type-C |
| Network Card | - |
| Ctl 1st | - |
| Cable | E4 Power Cord 1M for UK |
| E-Star | ENERGY STAR Qualified |
| Processor Branding | Intel® Core™ 5 Label |
| Advanced Software Support | - |
| Microsoft Application Software | Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Protect your new PC | McAfee® Business Protection 1-year (Do not use for Dell Direct.Use for distribution only) |
| Systems Management | Intel vPro Enterprise Management Not Offered |
| Color Choice | - |
| Extended Service | ProSupport and Next Business Day Onsite Service Extension 36 Months |
| Felhasználás jellege |
|
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
| Operációs rendszer felár |
|
| Processzor kategória | Multimédiás használatra |
| Processzor típus | Intel Core 5 / Ultra 5 |
| Kijelző méret | 16.0" |
| Kijelző felbontás | FullHD (1920x1080) vagy WUXGA (1920x1200) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | IPS/WVA |
| Fényerő | 300 nit |
| Kijelző frekvencia | 60Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 8GB |
| Memória bővíthetőség | 8GB DDR5 -> 16GB DDR5 (+35.000 Ft) |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 512GB SSD |
| Háttértár bővíthetőség | 512GB SSD -> 1TB SSD (+30.000 Ft) |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Van |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Fekete/sötétszürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 1.94 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.