Az ön kosara üres.
HP NoOS Core i5 16.0" IPS/WVA SSD Intel Iris Xe
Termék változatok:
289 900 Ft
(228 267 Ft + ÁFA)
Személyes átvétel szaküzletünkben
Ha most megrendeli akár Azonnal átvehető átveheti!
Átvételkor bankkártyával, készpénzzel is fizethet
Házhoz szállítás DPD-vel az ország bármely településére
Ha most megrendeli akár 1 munkanap átveheti!
Abban az esetben, ha az utánvétes rendelés végösszege meghaladja a 300.000 Ft összeghatárt, akkor a rendelés megfizetése csak bankkártyával lehetséges a futárszolgálat munkatársánál.
MPL egyetemes csomagszolgáltatással
Házhoz szállítás: 3 990 Ft-tól. CsomagPont, PostaPont és Automata: 3 990 Ft.

A terméket hivatalos magyarországi jótállással forgalmazzuk!
Ügyfélszolgálat
Kérdése van?
Segíthetünk bármiben?
Érdeklődjön e-mailen
+36 70 561 33 31
Munkanapokon 9-17
Válltáska/Kézitáska Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
Hátizsák Poliészter
Válltáska/Kézitáska Szövet
Válltáska/Kézitáska Szövet
| Operációs rendszer | FreeDOS |
| Processzorcsalád | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzor |
| Processzor | Intel® Core™ i5-1334U (Intel® Turbo Boost technológiával akár 4,6 GHz, 12 MB L3 gyorsítótár, 10 mag, 12 szál) |
| Grafika | Integrált, Intel® Iris® Xᵉ Graphics(Az Intel® Iris® Xᵉ grafikus vezérlő képességeinek használatához a rendszer Intel® Core™ i5 vagy i7 processzorokkal és kétcsatornás memóriával történő konfigurálása szükséges. Az Intel® Iris® Xᵉ grafikus vezérlő Intel® Core™ i5 vagy i7 processzorral és egycsatornás memóriával csak Intel® UHD grafikus rendszerként működik.) |
| Memória | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB) |
| Memóriahelyek | 2 SODIMM |
| Belső tárolás | 512 GB-os PCIe® NVMe™ SSD-meghajtó |
| Kijelző | 16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Kijelző | 40,6 cm (16 hüvelyk) képátlójú, WUXGA (1920 x 1200), IPS, csillogásmentes, 300 nit fényerő, 62,5% sRGB |
| Érintőképernyő | Nem |
| Színskála | 62.5% sRGB |
| Fényerő | 300 nit |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (hátul); 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (előlap) (Az elülső magasság mérése az elülső szél közelében történik, ahol a ház ferde alsó burkolata kezdődik. A hátsó magasság mérése a hátsó szél közelében történik, ahol a ház ferde alsó burkolata végződik.) |
| Tömeg | Kezdő tömeg: 1,74 kg (A tömeg a konfigurációtól függően változik. Nem tartalmazza a tápegységet.) |
| Akkumulátor típusa | HP Long Life 3 cellás, 56 Wh-s lítiumion-polimer |
| Akkumulátor üzemideje | (Az akkumulátor belső összetevő, ezért az ügyfél nem cserélheti ki. A jótállás alapján szervizelhető. Gyorstöltés 30 perc alatt 50%-ra.) |
| Vezeték nélküli | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) és Bluetooth® 5.3 vezeték nélküli kártya |
| Hálózati csatoló | Realtek RTL8111HSH-CG GbE |
| Termékszín | Halszürke |
| Billentyűzet | Cseppálló, háttér-világításos billentyűzet numerikus billentyűzettel |
| Billentyűzet színe | Világosszürke |
| Kamera | 1080p felbontású FHD kamera |
| Hang | Poly Studio hangrendszer, dupla sztereó hangszóró, beépített kétcsatornás mikrofonok |
| Mutatóeszköz | Érintőtábla a multi-touch kézmozdulatok támogatásával és a koppintások alapértelmezett támogatásával |
| Portok | 1 HDMI 2.1; 1 kombinált sztereó fejhallgató- és mikrofoncsatlakozó; 1 RJ-45; 1 biztonságizár-nyílás; 2 USB Type-A, 5 Gb/s jelátviteli sebesség (áramellátással); 2 USB Type-C®, 20 Gb/s jelátviteli sebesség (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Tápellátás | 45 W-os USB Type-C®-tápegység |
| Ujjlenyomat-olvasó | Ujjlenyomat-olvasó |
| Bemeneti eszközök | HP Sure platform; Hőmérséklet-érzékelő; HP Tamper Lock; Hall effect-érzékelő |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | Alacsony halogéntartalom; Csomagban is elérhető; 25%-ban fogyasztói felhasználás után újrahasznosított műanyag; 50%-ban óceánok felé tartó műanyag; 50%-ban újrahasznosított fém; A HP papíralapú csomagolásának 100%-a újrahasznosított vagy tanúsítottan fenntartható forrásból származik |
| Támogatási szolgáltatás jár hozzá | HP 3 éves következő munkanapi helyszíni hardvertámogatás noteszgépekhez. Használati feltételek: https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385HUE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123HUE.pdf |
| Felhasználás jellege |
|
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
| Operációs rendszer felár |
|
| Processzor kategória | Multimédiás használatra |
| Processzor típus | Intel Core i5-1334U (12MB Cache, akár 4.60 GHz) |
| Kijelző méret | 16.0" |
| Kijelző felbontás | FullHD (1920x1080) vagy WUXGA (1920x1200) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | IPS/WVA |
| Fényerő | 300 nit |
| Kijelző frekvencia | 60Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 16GB |
| Memória bővíthetőség |
|
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 512GB SSD |
| Háttértár bővíthetőség | 512GB SSD -> 1TB SSD (+30.000 Ft) |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Iris Xe Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Van |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Ezüst/világos szürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 1.74 kg |
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!*
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

*A webáruházunkból csomag kiszállítással leadott megrendelésekkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az adattörlő alkalmazás használatához szükséges adattörlő kódot a megrendeléshez kapcsolódó számlán tüntetjük fel.